2013 / SAYI 40

Davut Panel


Davut Panel ve Sac San. Tic. A.Ş. olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılının Mayıs ayında Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel fabrikamızın temelini attık.1 Yıl gibi kısa bir sürede Haziran 2012 yılında, 35 dönüm alan üzerinde, 10.000 m2 kapalı üretim alanı ve 540 m2 idari binamızla hizmet vermeye başladık. Adana ve Osmaniye’nin hızla gelişmekte olan sanayisinden dolayı, gerek Mersin gerekse de İskenderun – Dörtyol bölgesindeki limanlara yakınlığından dolayı ki kuruluş lokasyonumuz Adana olarak belirlenmiştir.

İntek Kalıp


İnşaat kalıbı ve iskelesi uzmanlık gerektiren bir iştir.Geniş bilgi ve tecrübeye sahip İntek mühendisleri inşaatta kullanacağınız kalıp sisteminizi sizin için projelendirir ve imal eder.Şantiyelerinize satış sonrası teknik destek sağlar.Üstlendiğimiz projeler üzerinde çalışırken kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Sizde kalıp ve iskele konusunda birinci sınıf bir hizmet almak istiyorsanız Referanslarımızı kontrol edebilirsiniz.Projelerinizin süresi,teknik detaylarınız,beton basınç değerleriniz sizin için ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemli.Başarınız için en iyi Çözüm Ortağı; İntek Kalıp!

İstanbul Çelik Kapı


İstanbul Çelik Kapı müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre çelik kapı üretiyor.Dayanıklılık ve mükemmelliği servis garantisi ile birlikte sunan İstanbul Çelik Kapı,müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyuyor.İmalat ve montaj kalitesinin yüksekliği, güvenliğe verilen önem, model çeşitliliği ve zamanında yaptığı teslimatlar ile sektörün enlerinden olmaya devam ediyor.Tüketiciye en üstün kalitede çelik kapı üretmek hedefiyle kurulan İstanbul Çelik Kapı güvenlikli kapının önemini arttırmak için gösterdiği azimli çaba ile sektörde her zaman bir adım önde.Ülkemizin seçkin inşaat firmaları ve mimarlık ofislerinin toplu konut ve villa projelerinde yer alan İstanbul Çelik Kapı, müteahhit ve mimarlar tarafından terci...

Tek-El Makina / Kırma Eleme


Kırma Eleme Tesisleri sektöründe kaliteli ve son teknolojileri kullanarak üretim yapan Tekel Makina; arge çalışmaları ile tüm ürünlerini geliştirmekte.Uzman ve deneyimli kadrosu ile beton santralleri,seyyar ve sabit kırma eleme tesisleri,çeneli kırıcılar,darbeli kırıcılar,kum makinaları,kum yıkama tesisleri,titreşimli elekler,konveyör bantlar ve mekanik stabilizasyon plentleri makinalarını üretmekte.İmalat ve montajını şantiyelere gününde teslim eden Tekel Makina,Yurtiçi ve yurtdışı İnşaat,madencilik ve yol sektörünün ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz şekilde çözmekte.Ayrıca Tek-el Makina yeni ürünü olan TS 12-13L Kırıcı makinası;güvenli ve dayanıklı olup işletmelere bakım kolaylığı sunmakta.

As Yapı Kalıp ve İskele


İnşaat Kalıp sektörüne 1979 da tie-rod ve ayar mili üreterek başladık. Gelişen inşaat kalıp sektöründe, kaba inşaat kalitesini yükseltmek ve ekonomik çözümler üretmek için 10.000m2 imalat sahamızda aylık 500ton üretim kapasite ile ahşap kolon, perde ve döşeme kalıp sistemleri, ayarlı dairesel, tırmanır, tekyüzlü ve tüm kalıp aksesuarları ile dış cephe güvenlik ağı ve şaft platformları, teleskobik boru dikme, H çerçeve, cuplock, flanşlı, güvenlikli dış cephe iskelesi, boru kelepçesi imalat satış ve kiralamasını yapmaktayız. Projeli kalıp ve iskele çözümleri üretmek, süpervizörlük, satış sonrası hizmet ve firmanın stoğunda bulunan ürünlerin başka projelere uygulamasını sağlamak için proje ofisimiz ile hizmetinizdey..

General Makina


Kırma eleme yıkama tesisi,başta olmak üzere çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar, PDK ve DMK kırıcılar,konkasör tesisler, konveyör bantlar, yıkayıcılar General Makina´nın ürettiği başlıca ürünler.Mühendis ekibi,teknisyen alt yapısı,kalifiye işçisi ile projeden; imalat, montaj, teslimat, ve satış sonrası hizmete kadar konusuna hakim ve uzman bir yapıya sahip.35 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile yurtiçinde ve yurtdışında modern tesisler kuran General Makina uzakdoğu ve Asya ülkelerinin yanında, fason olarak da Avrupa ülkelerine ihracat yapmakta.Taş ve Maden Kırma, Yıkama, Eleme Tesisleri satışında deneyimli personeli ile hizmet veren General´in ana ilkesi "AKTİF HİZMET KALİTESİ".

Yeni Uğur Makina


Beton Santrali denince akla Yeni Uğur Makina gelir.Ciddi hizmet anlayışı ile,müşterilerini sürekli genişleten Yeni Uğur Makina araştırmacı ve dinamik kadrosu ile planlı ve programlı ilerliyor. Gelişen üretim teknolojisine uyum sağlayan ve piyasa beklentilerine cevap verebilen firma Ankara Ostim´de çalışmalarına devam ediyor.Dünya standartlarında üretim yapısı ile Türk Mühendisliğini bir arada kullanarak müşteri beklentilerini karşılıyor. Uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile en uygun beton santralini üretiyor.Ayrıca her kapasitede bunker, transfer bandı, mixer, şase, otomasyon ve çimento silosu imalatı da yapan Yeni Uğur Makina servis ve yedek parça bölümleri ile 7/24 hizmet üretiyor.

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl