2014 // SAYI 46

Tek-El Makina


Tekel Makina; arge çalışmaları ile tüm ürünlerini geliştirirken,Kırma Eleme Tesisleri sektöründe kaliteli ve son teknolojileri kullanarak üretim yapıyor.Uzman ve deneyimli kadrosu ile beton santralleri,seyyar ve sabit kırma eleme tesisleri,darbeli kırıcılar,çeneli kırıcılar,kum makinaları,kum yıkama tesisleri,titreşimli elekler,konveyör bantlar ve mekanik stabilizasyon plentleri makinalarını üretmekte.İmalat ve montajını şantiyelere gününde teslim eden Tekel Makina,Yurtiçi ve yurtdışı İnşaat,madencilik ve yol sektörünün ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz şekilde çözmekte.Ayrıca Tek-el Makina yeni ürünü olan TS 12-13L Kırıcı makinası;güvenli ve dayanıklı olup işletmelere bakım kolaylığı sunmakta.

Yeni Uğur Makina


Beton Santrali üretmek ciddi bir iştir,yüksek verim,yüksek performans gerektirir.Bu bağlamda Yeni Uğur Makina; araştırmacı dinamik kadrosu ile profösyonel hizmet üretiyor.Planlı ve programlı şekilde işine yoğunlaşan Yeni Uğur Makina tüm üretim teknolojilerine uyum sağlayıp müşterilerinin beklentilerine cevap verebiliyor.Dünya standartlarında üretim yapıp yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile en uygun beton santralini üretiyor.Her kapasitede bunker, transfer bandı, mixer, şase, otomasyon ve çimento silosu imalatı da yapan Yeni Uğur Makina servis ve yedek parça bölümleri ile 7/24 hizmetinizde.

Krismak Makine


Krismak Makine ve Cam San. Tic. Ltd. Şti, hazır beton santralleri üretimi konusunda faaliyet göstermekte.Krismak , İzmir ilinde bulunan 4000 m2’si kapalı ve 6500 m2’si açık, üretim tesislerinde 35 m3/h ile 240 m3/h arası değişen kapasitelerde sabit beton santralleri ve 35 m3/h ve 120 m3/h arası değişen kapasitelerdeki mobil beton santrallerini üretmektedir.Yaptığı tesislerdeki verimlilik ve kalite ile sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelen Krismak, sadece yurt içi değil, bir çok yurt dışı inşaat firması tarafından da birlikte çalışmak istenilen bir kurum haline gelmiştir.Üretimini yaptığımız sabit ve mobil beton santralleri Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, İran..

General Makine


Türkiye’nin taş ve maden kırma, eleme, yıkama, öğütme, stoklama, ekipmanları imalatında önde gelen kuruluşlarından biri olan General Makina, İzmir’de faaliyet göstermektedir.Uzman Personeli ile Türkiye’de ve yurt dışında yıllardır modern tesisler kurmaktadır. General Makina üretim tesisleri ve teknolojilerine yaptığı yeni yatırımlarla, yurt içinde ve yurt dışında 2000′li yılların gereklerini karşılamaya hazırdır.Eğitimli ve deneyimli işletmeciler, mühendisler, teknisyenler ve kalifiye işçiler ile planlama ve projelendirmeden; imalat, montaj, teslimat, ve satış sonrası hizmete kadar konusuna hakim ve uzman bir yapıya sahip firmamızın kendini yolun başında sayıp ülke sanayileşmesine ve dünyada sahibi olmasına hizmet i..

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl