2014 // SAYI 45

MESA


MESA İMALAT Sanayii ve Ticaret A.Ş. 1978 yılında MESA ŞİRKETLER GRUBU’nun bir üyesi olarak Ankara’da kurulmuştur. Başlangıçta tünel kalıp sistemi tasarımı ve üretimi yapmak üzere kurulmuş olan MESA İMALAT, kısa bir süre içinde, diğer teknolojik kalıp ve iskele sistemlerini de ürün profiline katmıştır.Bugün 30.000m² kapalı, 105.000m² açık alanda kurulu olan tesislerde, ISO 9001 güvencesi ve ileri teknoloji ile yüksek kalitede üretim yapılmaktadır. MESA İmalat bugün Avrupa’nın en büyük çelik kalıp üretim tesislerinden biri haline gelmiştir.

Technowork Kalıp ve İskele


3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi´nde sona adım adım yaklaşılıyor. Yaklaşık 30 yıllık inşaat deneyimine sahip AGZ Yapı güvencesinde kullanılan kalıp sistemlerimiz ile proje başarıyla devam ediyor.AGZ Yapı sistemleri inşaat sektöründe tecrübe, bilgi, birikim ve güvenin eseridir. 1985 yılında Yurt içinde çıktığımız yola, bugünlerde “ TECHNOWORK ” adıyla Yurtdışında da büyük bir başarıyla devam ediyor ve ürünlerimize etiketimizi gururla vuruyoruz. Ürün yelpazemiz her geçen gün siz değerli müşterilerimizin de istek ve görüşleri dikkate alınarak, büyük özveri ve itina ile hızla genişlemektedir.Hedefimiz İnşaat sektöründe yakaladığımız üstün kalite ve teknolojiyi Ülkemize ve adımıza layık bir şekilde sürdü..

İntek Kalıp


İnşaat kalıbı ve iskelesi uzmanlık gerektiren bir iştir.Geniş bilgi ve tecrübeye sahip İntek mühendisleri inşaatta kullanacağınız kalıp sisteminizi sizin için projelendirir ve imal eder.Şantiyelerinize satış sonrası teknik destek sağlar.Üstlendiğimiz projeler üzerinde çalışırken kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Sizde kalıp ve iskele konusunda birinci sınıf bir hizmet almak istiyorsanız Referanslarımızı kontrol edebilirsiniz.Projelerinizin süresi,teknik detaylarınız,beton basınç değerleriniz sizin için ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemli.Başarınız için en iyi Çözüm Ortağı; İntek Kalıp!

As Yapı Kalıp ve İskele


İnşaat Kalıp sektörüne 1979 da tie-rod ve ayar mili üreterek başladık. Gelişen inşaat kalıp sektöründe, kaba inşaat kalitesini yükseltmek ve ekonomik çözümler üretmek için 10.000m2 imalat sahamızda aylık 500ton üretim kapasite ile ahşap kolon, perde ve döşeme kalıp sistemleri, ayarlı dairesel, tırmanır, tekyüzlü ve tüm kalıp aksesuarları ile dış cephe güvenlik ağı ve şaft platformları, teleskobik boru dikme, H çerçeve, cuplock, flanşlı, güvenlikli dış cephe iskelesi, boru kelepçesi imalat satış ve kiralamasını yapmaktayız. Projeli kalıp ve iskele çözümleri üretmek, süpervizörlük, satış sonrası hizmet ve firmanın stoğunda bulunan ürünlerin başka projelere uygulamasını sağlamak için proje ofisimiz ile hizmetinizdey..

URTİM


İçerik Hazırlanıyor.....

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl