2014 // SAYI 43

Dekart Havuz


Havuz sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında kusursuz uygulamalar ortaya çıkaran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan Dekart Havuz;sektöründe tercih edilen bir marka olmaya devay ediyor.2013 yılını başarı ile geçiren firmamız; kurumsal ilkeleri ve bu alanda hayata geçirdiği yenilikçi uygulamaları ile etkili oldu.Müşteri memnuniyeti,sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin karşılığını almamız, bizim için çok değerli bir başarı ölçütü. Bu alanda her zaman en üst sıralarda yer alma hedefi ile faaliyetlerimizi yürütüyor, yenilikçi uygulama ve projelerle performansımızı geliştiriyoruz.Önümüzdeki yıllarda daha yüksek müşteri memnuniyetini hedef alan çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Baştur Havuz


Bahar geldi,tüm renklerini de birlikte getirdi. Doğanın yeniden canlandığı Bahar mevsimi, yenilenmek ve canlanmak için güzel bir fırsat. Bahar ile birlikte bizimde biz havuzumuz olsun diyenler, Baştur Havuz´un yüzlerce havuz seçeneği arasından kendi zevklerine göre kişiye özel havuz tasarımı oluşturabilirler. Yaşamının her alanında kendi tarzını ve seçimini yansıtanlar, yüzecekleri havuzu seçmekte de diledikleri kadar özgürler. İŞİNİZİ PROFÖSYONELLERE BIRAKIN! Firmamızca;Havuz yapımı tamamen kişiye özel detay, ebat ve şekillerde imal edilmekte. Liner kaplamalı havuzlarda özel isteklere cevap verebilecek tüm özel detayların çözümü uzmanlık konumuz.

Yıldız Havuz


Havuz Sistemleri,hydro masaj ve sauna konusunda bilinçli, sağlıklı ve emin adımlarla büyüyen Yıldız Havuz konusunda uzman profesyonel kadrosu ile sektöre hizmet etmeye devam ediyor.Havuz yapım ve bakım hizmeti veren firma alanında 20 yıllık tecrübesiyle lider bir kuruluş. Çağın gereklerine göre kendini yenileyip yasalara, mevzuatlara, standartlara uymayı prensip edinerek çevreye ve sosyal yaşama önem veriyor. Günümüzde her sektörde olduğu gibi havuz sektöründe de kalitesiz iş, işçilik ve hatta malzeme bulunmakta. Yıldız Havuz kaliteyi amaç edindiğinden bu konuya büyük hassasiyet gösteriyor.Yaptığı her işi kullanım ve bakım hataları hariç 2 yıl süreyle garanti kapsamına alıyor.

Kılıçhan Havuz


HAVUZ BİZİM İŞİMİZ…Uzun yıllardır inşaat ve havuz sektöründe faaliyet gösteren KILIÇHAN HAVUZ, havuz inşaat, havuz izolasyon, kaplama ve mekanik tesisat işlerinde uzman tasarımcı ve uygulamacı ekipleri ile hizmet vermektedir. Havuz bizim işimiz diyen KILIÇHAN havuzun en büyük ispatı bugüne kadar bitirdiği sayısız prestijli havuz projeleridir. Yetişmiş uzman tasarımcı kadrosu ile müşterilerine tasarım ve dekorasyon hizmeti de veren KILIÇHAN , ölçülendirme, tasarım ve 3D sunumları ile onaylattığı projelerini yine uzman ekipleri hayata geçirmektedir.

Sonart Havuz


Havuz, Sauna ve Jakuzi denince ilk akla gelen isimlerden olan Sonart;uzman profesyonel ekibi ile en son teknoloji uygulamaları ile hizmet veriyor. Proje öncesi hazırlık ve teknik desteğin yanı sıra,her türlü projelendirmede arzu edilen havuz uygulamalarını anahtar teslimi olarak sunuyor.Farklı yüzme havuzu tasarım taleplerine bağlı olarak; konusunda tecrübeli bir kadro sorumluluğunda görsel ve yazılı ortamlarda hazırlanmış olan komple sunum ve projelendirme hizmeti de veriyor. Karşılıklı görüşmeler neticesinde her türlü altyapı çalışması tamamlanarak projeler start alıyor. Yüzme havuzu inşaatı ile geçirilen 10 senenin haklı gururunu yaşayan firma sektörün güvenilir ve yıkılmaz bir yapı taşı olmaya devam ediyor.

Kibele Havuz


Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarımızda kullandığımız bazı ürünler geliştirilerek daha modern hale getirilmiştir.Bunlardan biriside kullanım alanlarına doğal güzellik ve değer katan prefabrik yüzme havuzlarıdır.Uzun yıllardır betonarme olarak inşa edilen havuzlar,özellikle su kaçağı probleminin sık yaşanması,yüksek maliyetli olması ve yapımı için uzun zamana ihtiyaç duyulması gibi dezavantajlardan dolayı günümüzde çok fazla tercih edilmemektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte bu olumsuzlukların önüne geçilmiş ve ekstra avantajları olan prefabrik yüzme havuzları kullanıma sunulmuştur.Artık sizde çok fazla para ödemeden havuz sahibi olabilir,sevdiklerinizle havuz keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl