2013// SAYI 037

Gül Bims


Tüm gücünü doğadan alan Gül Bims Kaplamalı ürünler,rengarenk çeşitleri ile hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.Enerji tasarruflu, donanımlı ve çevreye duyarlı yapısı ile profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen Gül Bims ürünleri;modern görüntüsü ve yenilikçi tasarımı ile öne çıkıyor.Türkiye’de öncü bir üretici olarak yer alan Gül Bims sektördeki gücünü sürekli hissettiriyor.Yapı sektöründe duvar örme ihtiyaçlarına göre geliştirilen özel amaçlı ürünlerini, sektöre faydalı ve kullanıcıya cevap verebilen bir sistem ile piyasaya sürüyor.Her türlü mevsim koşullarına uyum sağlayan Kaplamalı Bims ürünleri;binalara estetik bir görünüm kazandırırken, nefes alan sağlıklı dokuya sahip binalar oluşturuyor.

Denge Bims


Yalıtımlı DENGE BİMS Duvar elemanları ile Kaba Sıva ve Mantolamaya gerek kalmaz. Kullanıldığı alanlarda maksimum enerji verimliliği sağlar.Binalarda enerji verimliliğinden dolayı elde edilen kazançlar ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Kurumsal ve bireysel tasarruflarınız için DENGE Bims Duvar bloğunu kullanabilirsiniz. Denge Bims; tüm müteahhitlere, mimarlara, makine mühendislerine, ülke ekonomisinin cari açıktan kurtulması ve enerji ithalatının düşmesi için yalıtımlı duvar ürünlerinin kullanımını öneriyor. Binaların yeşil binalara dönüşebilmesi, enerji verimliliğin artması için geliştirilen yalıtımlı DENGE BİMS duvar bloğu; binalarda enerji tasarrufu sağlayarak küresel ısınmayı engelliyor.

Acerler Bims


Isı ve ses izolasyonlu Acerler Bims duvar blokları;yangına ve depreme karşı dayanıklı olup,mükemmel sıva tutucu özelliğiyle inşaat sektöründe tercih edilmektedir.Bims ürünleri ekonomik ve çevre dostu olduğundan,yapı sektöründe aranılan ve ısrarla kullanılan bir malzemedir.Hafif bir yapı malzemesi olan Bims;dogal malzeme ve çimento haricinde yabancı bir ürün eklenmediginden dolayı dogaldir.Bünyesinde yüksek miktarda su buhari bulundurabilme, böylece nemlenmeme ve rutubetlenmeme özelliklerine sahiptir.Gözenekli ve dogal yapisindan dolayi nefes alan saglikli ve koku yapmayan mekanlar olusturur.Sizde bu özelliklere sahip ürünler kullanmak isterseniz Acerler Bims´i arayıp uzman ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

Aydoğanlar Bims


Aydoğanlar Bims;3000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 20 000 m2 alan üzerinde kurulu olup bims,briket,asmolen ve beton parke üretimi yapıyor. Üretilen ürünler kendi laboratuarlarında gerekli incelemelerden geçtikten sonra piyasaya sürülüyor.TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak imal edilen ürünler dağıtım bölgesinde yüksek verim ve uzun ömürlü özellikleri ile dikkat çekiyor. Üretim aşamasında kullanılan tam otomasyosyonlu makinalar ile hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli arttırıyor.Yenilikçi ürün ve kaliteli hizmet üreten Aydoğanlar Bims; yapı sektörünün yükselen değeri olmayı hedefliyor.

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl