2013 // SAYI 028

Grohe


GROHE Termostatik Bataryalar İle Bebeğinizin Banyosu Çok Daha Konforlu Ve Güvenli!Tercih edilen su ısısının hızla ayarlanmasına olanak veren GROHE termostatik bataryalar bebeğinizin banyo suyunda ayarlanan ısıyı banyo süresince koruyor, ani su kesilmelerinde sıcak suyu keserek haşlanmaları önlüyor. Banyo yapmak bebeklerde sadece temizlik açısından değil, bebeğin gelişimi, cildinin sağlıklı olması, uykusunun düzenlenmesi gibi açılardan da son derece önemli. Uzmanlar bebek banyo suyunun 35-37C arasında olması gerektiğini en uygun su ısısının ise 36C olduğunu belirtiyorlar.

GPD Banyo Mutfak Armatürleri


1962 yılından beri üretim hayatını sürdüren ve 1978 yılından itibaren GPD markası ile faaliyetlerine devam eden Gül Pres Döküm Sanayi A.Ş. firması pirinç hammaddeden pres baskı ve döküm olarak, çeşitli su ve gaz vanaları, radyatör valf ve rakorları, banyo ve mutfak armatür ve muslukları üretimiyle Türkiye pazarında önemli ve köklü bir yere sahiptir. İstanbul Beylikdüzünde toplam kapalı alanı 12.000 m2 olan üretim tesisi ile kendi binasında faaliyet gösteren firmanın ayrıca Beylikdüzünde satış ve pazarlama birimleri bulunmaktadır.TÜV/ISO-9001:2008 Kalite belgesine sahip olan GPD, teknoloji yatırımlarını, üretim kapasitesini ve kalitesini geliştirerek, değişen müşteri talepleri doğrultusunda ve yeni tasarımlarla ürün ..

Adell Armatür


Adell Armatür ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak ürettiği ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki varlığını her gün başarıyla arttırmakta, tercih edilmektedir. Seçkin projelerde kullanılan ürünlerimiz sağlıklı suyu insanımız ile buluşturmaktadır.Dinamik ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişme içerisinde olan şirketimiz, teknolojinin gelişen tüm imkânlarını, güçlü finans yapısını, yüksek üretim kapasitesini kullanarak pazara rekabetçi ürünler sunabilmektedir. Ürünlerimiz hijyen, sağlık, güvenlik ve çevre açısından sorunsuz olacak şekilde tasarlanarak üretilmektedir. Su ve eneri tasarrufu sağlayan teknolojik ürünlerimiz ile topluma katkıda bulunmaktan mutluyuz.

BMS Armatür


Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem, üretimin her aşamasındaki seçicilik ve çağın gerekleri doğrultusunda her geçen gün artan teknoloji yatırımlarıyla firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek amacıyla geniş ürün yelpazesine eklediği yeni ürünlerle sektöründe daima lider marka olmayı hedeflemektedir.Türkiye genelinde tüm illeri kapsayan ve sayısı 1000’i aşkın bayiye ilave olarak Ortadoğu, Amerika, Avrupa ve Rusya’ya yaptığı ihracat ile B.M.S kalite arayanların tercihi olmuştur. Yönetimden üretime ve pazarlamaya, organizasyonda yer alan bütün calışanlar ve bayilerimizi de içine alan çağdaş ve dinamik ekibimiz, üstün gayretleriyle firmamızın başarı grafiğinin yükselmesinde etkili olmuştur...

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl