2013 // SAYI 027

Kabtek Kablo


Metro Hattına Özel Üretim Kabtek Kablo.. İstanbul’un ulaşımı için en büyük yatırımlardan biri olan Kadıköy-Kartal Metro hattında Kabtek tarafından üretilen aleve dayanıklı özel üretim kablolar kullanılıyor. Kağıthane-Dolmabahçe tünelinde kullanılan özel besleme kablolaları da üreten Kabtek, yapımı devam eden Kadıköy-Kartal metrosu için 750 kilometre uzunluğunda “çok özel” olarak adlandırılan Halojen Free kablolarını üretiyor. Bu kablolar zehirli gaz içermiyor, insan sağlığını koruyor ve yoğun alev altında bile 180 dakika dayanıyor.

2M Kablo


Kablo sektörüne yönelik Ar-Ge çalışmalarıyla yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da kalitesini kanıtlayan 2M Kablo, Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği ürün gamını her geçen gün biraz daha genişletiyor.1993 yılından beri Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesine, üst düzey ve spesifik kablo üretimi yapan ve konusunda uzman olan 2M Kablo, ülkemizdeki High-End sistem kullanıcılarının yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği, LOOKAB markası altında en üst kalitedeki ses kablolarını kullanıcıları ile buluşturuyor.

Nexans


Kablo endüstrisinin dünya lideri Nexans, her hafta iki yeni ürün geliştirerek dünya pazarlarına sürüyor.Dünyanın 40 ülkesinde üretim tesisleri olan ve 65 farklı bölgede ticari faaliyetlerde bulunan kablo endüstrisinin dünya lideri Nexans, 600´ü aşkın uzmanın faaliyet gösterdiği dev AR-GE ekibiyle son 10 yılda yüzlerce yeni ürün geliştirerek inovasyonda rekor üstüne rekor kırdı

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl