2013// SAYI 025

Davut Panel


Davut Panel ve Sac San. Tic. A.Ş. olarak, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılının Mayıs ayında Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel fabrikamızın temelini attık.1 Yıl gibi kısa bir sürede Haziran 2012 yılında, 35 dönüm alan üzerinde, 10.000 m2 kapalı üretim alanı ve 540 m2 idari binamızla hizmet vermeye başladık. Adana ve Osmaniye’nin hızla gelişmekte olan sanayisinden dolayı, gerek Mersin gerekse de İskenderun – Dörtyol bölgesindeki limanlara yakınlığından dolayı ki kuruluş lokasyonumuz Adana olarak belirlenmiştir.

Nuh Panel


Uzun yıllar inşaat sektöründe faaliyet gösteren Nuhpanel’in temelleri 1996 yılında atılmıştır. Gebze Organize Sanayi Bölgesinde ki 40.000 m²’lik alan içerisinde faaliyet gösteren firmamız; iki adet continue panel üretim hattı sayesinde yıllık 5 milyon m²’lik üretim kapasitesi ile Türkiye’nin aynı çatı altında ki en büyük sandviç panel üretim üssü konumundadır.Ürün gamı olarak bakıldığında da en geniş üretim ağına Nuhpanel’in sahip olduğunu görebiliyoruz. Taşyünü dolgulu ve yüksek yangın mukavemetli poliüretan dolgulu çatı – cephe sandviç panel kaplama malzemeleri, soğuk hava depoları için tavan – duvar kaplamaları, teras çatılar için asitik etkilere karşı dayanıklı hijyeniklik özelliğine ve belgesine sahip Neropan ..

GÇS Sandviç Panel


2001-2004 yılları arasında GÇS METAL hızlı bir yükselme ivmesi göstermiş olup; lokal bir çatı ve cephe şirketi olmaktan çıkıp; İzotürk estetiğiyle, sandviç panelinizin bilinmeyen yönlerini keşfedin.İhtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza uygun şekillendirelim. GÇS Metal hızlı bir yükseliş göstermesi, Şirket Yönetim Kurulumuzun uzun yıllar bu sektörde hizmet etmiş olmaları, bilgi becerileri ve tecrübeleriyle GÇS METAL hızlı bir ivme ile yükselmiş ve yükselmeye devam etmektedir.

Assan Panel


Türkiye´de Sandwich Panel Üretim Pazarında lider olarak firmamız poliüretan, Poliizosiyanurat ve sandviç panel dolgu mineral yün içeren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir - karşılamak için çatı ve duvar kaplamaları ve soğuk hava deposu sistemleri yanı sıra oluklu levha türleri ve ücretsiz bileşenler müşteri ihtiyaçlarını. Sandviç paneller prefabrik beton ve çelik yapılar, askeri binalar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor merkezleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları, markethouses vb kullanılan

Aluform Pekintaş


Ülke ekonomisine katkı sağlayan, sürekli gelişmeyi yaşamın bir parçası olarak algılayan, topluma ve çevresine karşı sorumluluklarının bilincinde, kaliteyi ilke ve prensip edinmiş bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz; üretim segmentimizde yeralan çatı, cephe, tekkat trapez ve endüstriyel soğuk depo paneli üretimi denilince akla gelen ilk isim olmak, mükemmel çözümleri sürat ve ekonomiyle birleştirip müşterilerimizin firmamızla ilk temasından, malzemenin ve / veya işin teslim edilmesine dek profesyonel teknik destek ve yakın alakamızla Aluform® ile çalışmaktan memnun olmalarını sağlamaktır. Kalite anlayış ve yönetim sistemimiz ile iş mükemmelliğini sağlamak, Aluform PEKİNTAŞ Alüminyum Sanayi ve Ticaret Anonim Şirket..

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl