2012// SAYI 022

Barsan Lojistik


BGL dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu aracılığı ile 7/24 saat izlenebilirlik özelliği, yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile havayoluna alternatif kara taşımacılık hizmeti vermektedir.600 adet kiralık 400 adet özmal araçlık filo ağını 200 adetlik araç siparişi ile 1200´e çıkarmayı hedefleyen BGL "Çift Kat" sistemli her türlü ayarlanabilir katlı araçlar ile müşterilere yüksek hacimde taşıma ve hasarsızlık güvencesi vermektedir.

Ekol Lojistik


Türkiye´nin En Büyük ve Modern Araç Filosu; Ekol; Türkiye ve Avrupa´nın en büyük ve modern araç filosuna sahip firmalarından biri olarak, tüm Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında, parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi ve modern filosuyla Ekol, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır

Omsan Lojistik


Niçin Omsan? Türkiye´nin en köklü ve en büyük kurumlarından biri olan OYAK iştiraki,Kurumsal ve profesyonel yönetimi 2011 yılı Capital araştırmasına göre sektörünün en değerli 1. ve Türkiye’nin en değerli 58. markası Uluslararası derecelendirme kuruluşu Dun & Bradstreet’den 5A2 alan güçlü finansal yapısı,Ortaklıkları, yurtdışı iştirakleri ve geniş acente ağının sağladığı uluslararası lojistik olanakları,1250 nitelikli ve iyi eğitimli insan kaynağı ,Bitmiş araç lojistiği, tehlikeli madde, çimento, ev ve ofis lojistiği, reverse (tersine) lojistik, milk run ve intermodal & blok tren gibi özel uzmanlık ve alt yapı gerektiren lojistik çözümleri,SEÇ uygulamaları, intermodal hizmeti ile çevreye ve insan sağlığına verdiği ..

Baytur Transport


Baytur Uluslararası Taşımacılığı, Türkiye”de diğer meslektaşlarından ayıran yönü İran ve Kazakistan hatlarında çok ciddi proje ve ihaleleri gerçekleştirmiş olması, ayrıca gün aşırı düzenli parsiyel servis sunmasıdır.Bununla beraber Ortadoğudaki diğer Arap ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerine her hafta düzenli komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sunan Baytur, yurt dışındaki geniş acente ağı sayesinde Ortadoğu ve Kafkaslarda hemen hemen her noktaya hizmet vermektedir. İran,Kazakistan,Irak,Lübnan,Suriye,Suudi Arabistan,Ürdün,Azerbeycan,Gürcistan,Türkmenistan,Tacikistan,Kırgızistan,Özbekistan,Rusya,Ukrayna Avrupa: Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da, 2011 yılı itibariyle Avrupa taşımalarına da başlayan Baytur, ..

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl