2012// SAYI 016

ITK Kammerlander Systemkran


Şirket merkezi Almanya´da ve 30 yılı aşkın tecrübesiyle başta Avrupa topluluğu olmakla beraber dünyanın çeşitli ülkerinde kule vinç satışıyla kiralama, teknik servis ve bakım hizmetleri sağlamaktayız.Firmamız AR.GE. çalıştırmalarında üstün teknoloji imkânlarıdan faydalanarak, şirket içi disiplin unsurlarıyla teknolojik sunumlarını zaman içinde geliştirmektedir. İleri teknoloji sunumlarının yanı sıra kalite ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Ekonomik ve teknolojik ürünleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, köklü ve güvenilir firma imajını korumayı ve sürekliliğini sağlamayı ilke edinen Firmamız uluslararası portföyü zaman içerisinde genişletmektedir.

Akem Grup / Raimondi Kule Vinç


Akem Grup Raimondi Kule Vinçlerinin Türkiye, İran ve kuzey Irak temsilcisidir. Yıllar içerisinde istikrarlı bir büyüme göstererek, Italyan Raimondi inşaat kule vinç ve Italyan Maber inşaat asansör distribütörlükleri ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara inşaat kule vinç ve asansörleri 1. ve 2. el satış ve kiralama hizmetleri vermektedir.Italyan RAIMONDI Kule Vinçleri, Italyan MABER Asansörleri ve Platformlarının Türkiye’de satışını ve kiralamasını en kısa sürelerde gerçekleştiren firma olan Akem Dış Tic. Ltd. Şti., makinelerin kurulum, bakım, onarım ve yedek parça sağlanması konularında satış sonrası servis hizmetini de başarıyla vermektedir.Yaptığı çalışmalarla inşaat sektörünün saygın firmaları arasınd..

Bemtaş Kule Vinç


Türkiye İnşaat sektöründe, 1985 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren BEMTAŞ,gerek yurt içi,gerekse yurt dışında bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. 1997 yılında,Türkiye genelinde Kule Vinç konusunda ki ihtiyacı fark ederek bu yönde çalışmalarına ağırlık vermiş, inşaatçı geçmişi ve birikimiyle edinmiş olduğu tecrübeleri Kule Vinç satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile bütünleştirerek uzmanlaşmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte dürüst ve ilkeli çalışma sisteminden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Hedefi güvenli satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmak olan BEMTAŞ, şu ana kadar müşterilerinin takdirini kazanmanın haklı gururunu yaşayarak, her geçen gün daha iyi ve daha güvenilir ..

Alta Kule Vinç


ALTA VİNÇ LTD. ŞTİ. İtalya´nın önde gelen kule vinç imalatçısı TGM GRU SRL´nin Türkiye ve Asya pazarının dağıtıcı firması olarak kurulmuştur. Kule vinç sektöründe bir ilk olan üstten gergisiz (topless) model kule vinçlerin imalatı konusunda profesyonel ve titiz çalışmalarının sonucu elde etmiş olduğu başarıya türkiye pazarında da devam etmektedir. Konusunda uzmanlaşmış teknik servis kadromuz ile siz değerli müşterilerine hak ettiği kalitedeki hizmeti sunmaktadır. Avrupa ülkelerinde yakalamış olduğu başarılı çalışmaları Türkiye pazarında da Alta Vinç ortaklığı ile çok kısa termin süreleri, ekonomik fiyat politikası ve tarafınıza sağlayacağı proje çözümleri ile kısa sürede yakalamış bulunmaktayız. Tüm yeterlilik ve ga..

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl