2012// SAYI 016

Makel Cellia Gold Qaulity Olarak Onaylandı


"Cellia" anahtar serisi, MAKEL`in anahtar-priz ürün kategorisinde lüks sınıf olarak yer almakta. "Cellia" anahtar serisi, kalite standardlarına uyumlu olarak ulusal ve uluslar arası tüm standardlarda test edilmiş ve onay almıştır. MAKEL, lüks anahtar serisinde yer alan ve gerek kullanılan özel üretim teknikleri ve gerekse birinci sınıf malzeme ile üretilmekte olan "Cellia" serisini Standard üzeri bir kaliteye sahip olduğunu kanıtlamak üzere Alman VDE Test ve Sertifika Kurumu ile temasa geçti ve VDE`ye sunduğu ürün numunelerinin normal çalışma şartlarının üzerinde Standard değerler ile test edilmesi talebinde bulundu.

VİKO Karre Style İle Mekanlarda Fark Yaratıyor


Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO’nun, minimal formu ve hareketli çizgileriyle mekanlara yeni bir soluk getiren ‘Karre Style’ koleksiyonu, iki farklı tasarımla ile hem tasarımcıların hem de kullanıcıların önünde yeni bir ufuk açıyor.Elektrik anahtar ve priz sektörünün lideri VİKO, dekorasyon önerilerine bir yenisini daha ekleyerek, farklılığı ve şıklığı bir arada sunuyor. ‘Karre Style’ ile mekanlara yeni bir bakış açısı kazandıran VİKO, durağan tasarımları özgün stiliyle canlandıran bu koleksiyonla sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Tasarımda şıklığı arayanların markası VİKO, ‘ Karre Style’ serisi hareketli çizgileri ve canlı renkleriyle yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak.

Yepyeni Bir Anahtar Priz Serisi: SALBEİ


Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda dünya lideri Legrand, yeni anahtar priz serisi SALBEİ’yi piyasaya sundu.Uzun zamandır Legrand’dan beklenen; kalitesiyle, renkleriyle, fiyatıyla çok konuşturacak anahtar priz serisi SALBEİ pazarda çok iddialı olacak. Her ihtiyaca yanıt veren işlevleri, antrasit, beyaz, bej, ahşap, alüminyum ve şampanya renk seçenekleriyle bu sonbahar SALBEİ,yaşam alanlarınıza hareket getirecek.

Alfa Elektrik


Müşterilerimizin Alfa Elektrik ürünlerinin kalitesine olan güveninden dolayı gelen yeni talepler sonucunda ürün portföyünü 300’ün üzerine çıkarmış bulunmaktadır. Son zamanlarda Alfa Elektrik ürünlerine olan yoğun talebin ürün ve kaliteli hizmetlerin sonucunda olduğu ortaya çıkmıştır. Bu çerçevede kalitenin insanlar için sona ermez bir süreç olduğunun farkında olan Alfa Elektrik kalite yolunda hiç ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl