2012// SAYI 013

Sika Yapı Kimyasalları


Sika Grubu, 74 ülkede toplam 120 kadar üretim ve pazarlama şirketi bulunan bir dünya şirketidir. Özel kimyasallar üzerine faaliyet gösteren Sika, iş faaliyetlerini iki bölüme ayırmıştır; Yapı Bölümü ve Endüstri Bölümü. Bu iki Bölüm arasında teknik açıdan sıkı bir ilişki bulunmakla birlikte, bu iki iş alanının ticari açıdan farklı pazarlara hitap etmesi, Sika’nın ekonomik dalgalanmalara karşı zaaflarını azaltırken İki Bölümün teknolojik olarak ortak noktalara dayanması; AR&GE, satın alma ve üretim alanlarında ölçek ekonomisini mümkün kılmaktadır. Sika, yeni mükemmeliyet seviyelerine ulaşmak için durmaksızın çaba harcayan, güçlü yenilik geleneğine sahip bir şirkettir. Bu da ;ticari ve sınai olarak, şirket, çalışanlar ..

DYK "Üçü Bir Arada" Fayans ve Seramik Yapıştırıcı


Şap ve sıvalar üzerine fayans ve seramik, yapıştırılması için yapıştırıcı DYK Üçü bir arada fayans ve seramik yapıştırıcısı, Çimento esaslı, özel tane boyutlu dolgu, işlenebilirliği kolaylaştırıcı ve bağlayıcı özelliği artırıcı çeşitli kimyasal katkılardan üretilmiş bir yapıştırma harcıdır. İç mekanlarda, zemin veya duvar uygulamalarında , fayans ve seramik yapıştırılmasında. Yüzey Hazırlığı Çimento Esaslı Yüzeylerde Uygulama yüzeyinin sağlam, taşıyıcı, tozsuz ve temiz, aynı zamanda terazisinde olmasına dikkat edilmelidir. Yüzey, her türlü yağ ve parafin kalıntılarından iyice temizlenmelidir. 20 mm derinliğindeki yüzey tamiratları, iki gün önceden DYK 131 KALIN TAMİR HARCI ile yapılmalıdır.

Remoll Yapı Kimyasalları


25 yıllık inşaat uygulaması deneyiminin ve ileri düzeydeki AR-GE çalışmalarının sonucu olan remoll; yapı sektörünün hizmetindedir.Remoll; değişen şartlar ve gelişen yöntemlere uygun olarak müşteri odaklı çözümler üretir. Avrupa standartlarındaki ürün ve hizmet kalitesiyle rekabetin arttığı yapı malzemeleri sektörüne yenilikçi çözümler getirir.En yüksek hizmet kalitesini sağlamak ve değişen ihtiyaçları karşılamak amacıyla sürekli olarak kullanıcı ve uygulamacılarla iletişim halindedir.Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla proje aşamasından şantiye ve son kullanıcıya ulaşan süreçte kalıcı ve akılcı çözümler sunar.Ürün kalitesinin arkasında bu başarıyı sağlamak amacıyla gelişmiş bir ar-ge laboratuvarı ve konusunda uz..

Tecrübe,Kalite,Hizmet :Aydos Yapı Kimyasalları


Aydos, insaat sektöründe hazir beton, prefabrik ve projelere agırlıklı olarak beton katkıları, kalıp yagları üretimini ve satisini yapmakta olan bir sanayi kurulusudur. Bilgi birikimi, yüksek üretim teknolojisi ve Ar-ge çalismalariyla birlikte çözüm odakli yeni ürünlerini pazara sunmaktadir. 2007 yilinda CE belgesini de alarak ürün, sistem ve hizmet kalitesini arttirmistir.Aydos, tecrübeli, çözüm üreten, hizmet sektöründe empati kurarak kendini geliştiren bir organizasyona sahiptir.Faaliyet gösterdiğimiz Yapı Kimyasalları ve hizmet sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncelleşen eğitimleriyle nitelikli insan kaynağımızla ekip ruhu içerisinde, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en h..

Hercules Fibers / YMT


Hercules Fibers® D5 Beton için yeni nesil takviye elyafıdır. Plastik büzülme çatlaklarının üstün seviyede önlenmesini sağlar. Mükemmel bir son kat yüzeyi sağlayan alkaliye dayanıklı selülozik elyaflarımız, beton içinde görünmezdirler. Ayrıca çimento içindeki hidrasyonu arttırır, daha yüksek beton direnci ve daha iyi donma/çözülme dayanımı sağlar.Yüksek darbe ve yangın dayanımı ile geliştirilmiş sızdırmazlık özellikleri taşıyan Hercules Fibers® D5 0,9 KG ‘lık suda eriyen paketler ve 250 KG’lık büyük paketlerde temin edilebilir. Detaylı bilgilendirme için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0212 275 13 80

Baumerk Yapı Kimyasalları


SCHOUBIT 2K, çift komponentli, elastikiyet ve çekme mukavemeti arttırıcı elastomerik reçine bazlı katkılarla güçlendirilmiş, bitüm ve çimento esaslı, elastik ve çabuk kuruyan bir bitüm emülsiyonudur. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir tabaka oluşturur.SCHOUBIT 2K, bütün yatay ve düşey yüzeylerde, temel, mahzen, bodrum izolasyonunda, banyo, mutfak, tuvalet gibi ıslak hacimlerde sızıntı sularının izolasyonunda kullanılır. Geniş çatlaklı yüzeylerde veya daha yüksek basınçlı suya dayanması gereken izolasyon uygulamalarında, polyester keçe, yalıtım filesi, tecrit bezi, vb. donatıyla birlikte kullanılır.

Allesco ALLMAX (S) Çimento Esaslı Makine Sıvası


Özelllikleri ve uygulama alanları: Allmax;PÇ 42,5 Siyah çimento, doğal mineraller, kimyasal bağlayıcılar takviye edilerek hazırlanmış, nefes alabilen, dayanıklı uzun ömürlü, aderansı yüksek bir malzemedir.İç ve dış mekânlarda; tuğla, gazbeton, briket duvar, bims, brüt beton, tavan gibi yüzeylere makine veya elle uygulanır.Plastik kıvamlı, kolay uygulanır, yanmaz.Teknik Özellikler:Görünüm: Gri renkli toz-Uygulama-Sıcaklığı: +5ºC ile +35ºC -Su Karışım Oranı: 40 kg için 7,5-8 lt.-Tüketim: 11,5–12,5 kg/m²

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl