2012// SAYI 012

Bobcat Mini Yükleyici


Kullanıcı konforu,Harika görüş imkanı,Performans,Güvenilirlik / dayanıklılık,Kolay Servis ile 800 serisi yükleyici modelleri bugüne kadar üretmiş en büyük Bobcat yükleyicilerdir. Bobcat Yeni mini yükleyici S850, (S300/S330)tip yükleyicilerden daha büyük ve daha uzundur.Bu yeni yükleyici, önemli ölçüde geliştirilmiş görünürlük, azami denge ile geliştirilmiş itme gücü, daha güçlü hidrolik, arttırılmış yakıt kapasitesi, sınıfının en iyi konforunu sunan, yüksek nominal işletme kapasitesi, yüksek beygir gücü ve daha fazla çalışma süresi ve özellikle zorlu uygulamalarda bile yüksek verimlilik sağlamak için tasarlanmıştır. Yakıt tasarrufu vazgeçilmezidir.

Selçuk Makina / İş Makinaları


Fore kazık ve mini kazık ekipmanları ile augerler hakkında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip Selçuk Makina her türlü auger, baget, tremi takımı ve diğer aksesuarlarda hem ekonomik hem de sağlam çözümler üretmekte ve pazarlamaktadır. Selçuk Makina ürünleri Türkiye pazarında çok yüksek oranlarda dolaşıma sahiptir. Selçuk Makina, 1985 yılından beri;inşaat ve iş makinaları,fore kazık,mini kazık,ankraj ve ekipmanları imalatı alanında hizmet vermektedir.Selçuk Makina kurulduğu günden bugüne kadar Bilgiye ve Teknolojiye yatırım yaparak Makina ve gerekli ekipman parkurunu günden güne zenginleştirmiş ve alanında uzmanlaşmştır. Selçuk Makina gerek iş makinaları gerek fore kazık, mini kazık ve ankraj uygulamaları için gerekli eki..

Özentaş Makina


Müşteri isteği odaklı çalışmamız sayesinde istenilen her ekipmanı tek tek veya bütün olarak üretilebilmekte, müşterilerimizin isteği ve tecrübemiz sayesinde en uygun, verimli ve ekonomik tesisler kazandırılmaktadır. OPBM36 Beton Parke ve Briket Tesislerimiz Tam otomatik olarak imal edilebilmektedir. Kataloğumuzdan seçeceğiniz Parke Taşı, Bordür ve Briket kalıpları ile istediğiniz ürünü elde edebileceğiniz gibi sizin önerebileceğiniz ancak kataloğumuzda olmayan ürün çeşitleri için de kalıp üretimi yapmaktayız.

Akel Makina / Fore Kazık ve Ekipmanları


1985 yılından beri Sondaj, Fore Kazık, Mini Kazık ve Ankraj ekipmanları imalatı alanında hizmet vermektedir. Bugüne kadar elde ettiğimiz tecrübeler; firmamızın müşterilerine, daha iyi bir hizmet verebildiğini, daha kaliteli ürünler sağladığını ve teknolojik gelişimlerini ürünlerine yansıtabildiğini göstermiştir. Akel Makina San. ve Tic. Ltd. Sti. “Müşteri memnuniyeti kalitemizdir” düşüncesiyle yola çıkarak müşterilerine gerek danışmanlık yardımı, gerek ileri seviyede teknik hizmet sunmuştur ve sahip olduğu özgüveniyle müşterilerinde tam olarak bir güven duygusu oluşturmuştur. Bu bütünlüğü koruyarak her zaman daha iyi hizmetle, daha kaliteli ürünlerle ve ürün çeşitliliğiyle müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Şir..

Bauer Casings / Fore Kazık ve Ekipmanları


Çift Çıdarlı Fore Kazık Borusu (Ekonomi) Çift çıdarlı fore kazık boruları dayanıksız ve yumuşak zeminde delgiyi desteklemesini sağlar. Boru ve manşon BAUER’in BG-Makinelerin yüksek torkuna tasarlanıp uyarlanmıştır.Tüm ürünlerimizde üst düzey ve sertifikalı malzemeler kullanılmaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübede kullandığımız malzemelerin her türlü şartlar altında kullanıma uygundur.Minimum toleranslarda olan ovallik ve düzlük ölçüleri iş makinenizi yormadan çalışıp ve ömrünü uzatacağına garanti ederiz.

ALPİN ´´İlk Ve Tek Yerli´´


Disk trencher olarakta bilinen ataşmanımız, asfalt ve beton kesiminde yüksek peformans sağlayan bir üründür. 60 cm derinliğe inebilen ayrıca 9-10 veya 20-22 cm genişlikte kazabilen diskleri ile fonksiyonel olarak kazı yapabilen Alpin disk trencher ataşmanı, fiber optik kablo kazılarında kullanılan tek yerli ataşmandır. Ayrıca sağ ve sol yöne hidrolik olarak kayma sistemi ve yüksek performanslı hidromotor teknolojisi makinanızın çalışma hızını arttırarak zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar. Bu arada kullanım ömrünü tamamlamış olan disklerinizin yenisini uygun maliyetlerle firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

ITK Kammerlander Systemkran


Şirket merkezi Almanya´da ve 30 yılı aşkın tecrübesiyle başta Avrupa topluluğu olmakla beraber dünyanın çeşitli ülkerinde kule vinç satışıyla kiralama, teknik servis ve bakım hizmetleri sağlamaktayız.Firmamız AR.GE. çalıştırmalarında üstün teknoloji imkânlarıdan faydalanarak, şirket içi disiplin unsurlarıyla teknolojik sunumlarını zaman içinde geliştirmektedir. İleri teknoloji sunumlarının yanı sıra kalite ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Ekonomik ve teknolojik ürünleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, köklü ve güvenilir firma imajını korumayı ve sürekliliğini sağlamayı ilke edinen Firmamız uluslararası portföyü zaman içerisinde genişletmektedir.

Copyright © İnşaat Trendy Dergisi
Üyelikten Ayrıl